Warto wiedzieć

4

To już 5 sezon Olsztyn Biega!                                                                                  

Również w tym roku Labosport Sp. z o.o. oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wraz z Partnerami i Sponsorami pragną zachęcić lokalną społeczność do udziału w imprezach biegowych. Olsztyn Biega! jest miejskim cyklem imprez dedykowanym wszystkim chętnym osobom, całym rodzinom, bez względu na wiek i stopień wytrenowania. Starty odbędą się na dystansach 0,2, 0,5, 1, 10 oraz 21 km. Akcja zdobyła popularność gromadząc w 2014 roku ponad 1000 zawodników w ramach Biegowego Pucharu Olsztyna, oraz w 2015 roku ponad 1100 zawodników. W sezonie 2016 również propagowaliśmy zdrowy, aktywny tryb życia, proponując nie tylko zawody, ale również liczne treningi biegowe odbywające się przez cały rok! W tym roku zachowano cykl 3 biegów z 2017 r.

Propozycje na 2018 rok.
Również w tym sezonie każdy znajdzie coś dla siebie. Projekt obejmuje 1 bieg na 10 km wokół Starego Miasta – XVI Bieg Jakubowy. Kolejna propozycja również dla nieco bardziej zaawansowanych uczestników to bieg w CRS Ukiel w ramach zawodów Triathlon Series in Polandodbywający się na dystansie 10 km. Ponownie będzie możliwość biegu urokliwą trasą. Dodatkowo czeka Was mnóstwo atrakcji w samym miasteczku biegowym. Imprezy te będą świetną okazją do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Dla najmłodszych zapewniamy biegi na dystansach 0,2- 1 km, dla starszych rywalizację w licznych kategoriach. Na zakończenie sezonu, we wrześniu, tradycyjnie odbędzie się Ukiel Olsztyn Półmaraton .

Olsztyn Biega! to również cykl akcji towarzyszących.
Poza zawodami, od tego roku, zapewniamy liczne treningi skupiające różne olsztyńskie i ogólnopolskie inicjatywy: Czwartkobiegi, Olsztyn Aktywnie, 12tri Drużyna Wilka, Biegam Bo Lubię. Z nami miło spędzisz czas i przygotujesz się do każdego startu!

aquasfera-01

Rejestracja elektroniczna TUTAJ
Szczegółowe informacje na temat imprez i treningów dostępne są na:
www.olsztynbiega.pl
www.facebook.com/wwwolsztynbiegapl

Kontakt z zawodnikami –  TUTAJ 

Terminarz biegów 2017 – TUTAJ

Olsztyn Biega! to również cykl akcji towarzyszących, terminarz treningów 2017 – TUTAJ

Zapraszamy do udziału! :)

Jak się zarejestrować? – TUTAJ

5

 

Organizator:
Labosport Sp. z o.o. http://triathlonseries.pl/triathlon-olsztyn/
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie www.osir.olsztyn.pl

Partnerzy:
Samorząd Miasta Olsztyna – www.olsztyn.eu
Centrum Rekreacyjno – Sportowe Ukiel – www.ukiel.olsztyn.eu
Olsztyn. Aktywnie! – www.aktywnie.olsztyn.eu